• Новак
200 Парчиња/Парче Маслиново Вид Дрвени Toggle Button 2 Дупка Копчето За Шиење Облека Декорација Убав Дизајн

200 Парчиња/Парче Маслиново Вид Дрвени Toggle Button 2 Дупка Копчето За Шиење Облека Декорација Убав Дизајн

DEN 313.20
Производот е достапен

Достапност

Гроздобер маслиново во облик на шиење копчиња.Големина : Околу 30 x 10 mm / 1.18 x 0.39 инчи.Овие копчиња се добра големина. > Материјал : Дрво. 200 парчиња / парче Маслиново вид дрвени toggle button 2 дупка копчето за шиење Облека декорација Убав Дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката