• Новак
JSJJRFV Кујна Складирање Кутија Прилагодливи Растеглив Фрижидер Складирање Кутија Виси Организатор Простор за Заштеда на Чување Рек Фиока Кошница Кујна Додатоци (Бо?

JSJJRFV Кујна Складирање Кутија Прилагодливи Растеглив Фрижидер Складирање Кутија Виси Организатор Простор за Заштеда

DEN 739.20
Производот е достапен

Достапност

JSJJRFV Оваа Складирање кошници може да биде лесно да се скрие кога не е во употреба.Простор за заштеда.Лесен и удобен.Тоа е идеален за превоз на предмети за патување.Чување и транспорт ништо вашето сакате.Може да се користи континуирано, за неколку години.одличен подарок за вашето семејство вашиот сака.Функција:100% сосема нов и висок квалитет.Тип : Чување на Кутии & Bins Technics Glossy Use Sundriesfood storage Feature : Еко-Friendly Shape : Rectangle Style : Modern Material : Plastic Lattice Количина : 1 Package се Вклучени : 1 x Фрижидер Свежи Мулти-цел Чување на Решетката.Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата color Please овозможи 2 см се разликува поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката