• Новак
Додатоци Поклопец на Леќите на Камерата Компатибилен за Samsung за Galaxy О7 / A700 (Боја : Бела)

Додатоци Поклопец на Леќите на Камерата Компатибилен за Samsung за Galaxy О7 / A700 (Боја : Бела)

DEN 489.60
Производот е достапен

Достапност

Целосно се вклопуваат и да работат.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката