• Новак
Туш Главата со Филтер Висок Притисок за Рачни, Филтер за Тврда Вода, Доведе Смена, Дополнителни 5 Замена на Филтри (За 1 Година) (Filter Set)

Туш Главата со Филтер Висок Притисок за Рачни, Филтер за Тврда Вода, Доведе Смена, Дополнителни 5 Замена на Филтри

DEN 598.80
Производот е достапен

Достапност

Дополнителен филтер е вклучена.Еден филтер трае 2~4 месеци зависи од вода polution и користење фреквенција. ★【ВИСОК ПРИТИСОК & ЗАШТЕДА на ВОДА ДИЗАЈН】 : револуционерен микро млазницата технологија го прави штекер дупки помали и погусти, зголемување на брзината на проток на вода, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Отпорен на корозија површина позлата, нема рѓа. дожд туш главата или Еко-вода спа туш главата.Дополнителен филтер е вклучена.Дополнителен филтер е вклучена.Кој се одвојува за лесно чистење.Избрана 3-ниво на филтрација систем, нашите тешко вода филтер туш главата со заменливи филтер внатре во долниот крај на се справи со драматично го намалува штетните Хлор, нечистотија, лош мирис и помогне да омекне вода.Нека вас и вашето семејство уживаат во природните спа дома.За вклучување/Исклучување ПРИТИСНИ КОПЧЕ : Стоп функција, елиминирање на потребата за средината за да го затворите вентил за да се ре-прилагодете ја температурата на водата, нека вашето туширање полесно, особено за лица со посебни потреби, деца, бебе, пет, куче, camper, возрасни, може да се користи како Р.Кој се одвојува за лесно чистење.Револуционерниот микро млазницата технологија го прави штекер дупки помали и погусти, зголемување на брзината на проток на вода, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Уживајте во здравите туш кој прави да изгледате подобро, да се чувствуваат почисто со нашите прочистувач на вода!ТУШ ГЛАВАТА ВИСОК ПРИТИСОК & ЗАШТЕДА на ВОДА ДИЗАЈН : револуционерен микро млазницата технологија го прави штекер дупки помали и погусти, зголемување на брзината на проток на вода, а со тоа зголемување на притисокот на водата. дожд туш главата или Еко-вода спа туш главата. дожд туш главата.Се вклопи во било кој стандарден туш црево.3 РАЗЛИЧНИ ТУШ НАЧИНИ : овој рачен туш главата има 3 различни туш начини кои се на располагање : врнежи, jetting и се меша.Во исто време, заштеда на вода до 30%.Отпорен на корозија површина позлата, нема рѓа. дожд туш главата или Ecowater спа туш главата.Отпорен на корозија површина позлата, нема рѓа.Уживајте во здравите туш кој прави да изгледате подобро, да се чувствуваат почисто со нашата вода прочистувач!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката