• Новак
TTKD корејски Стил Свежи и Девојка Обетки Плоча Накит Кутија Protable Обетки Прстен Мулти-Функција Накит Складирање Кутија (Боја : Бела)

TTKD корејски Стил Свежи и Девојка Обетки Плоча Накит Кутија Protable Обетки Прстен Мулти-Функција Накит Складирање

DEN 1435.44
Производот е достапен

Достапност

Лесен и удобен,со повеќе прегради,може да се стави големи обетки,брошеви и други dailynecessities.Прстен ритам може да се одржи 6rings или повеќе пара на обетки.Кутија тело е здрав,со добар притисок отпор,не се плаши од цедење,и можат да го издржат одреден тежина на притисок.Висок-квалитет мушка сомот,меки и удобни на допир.Високо-квалитетни материјали -надворешноста е направена од Pl U кожа,трајни,невкусна,водоотпорен и влага-доказ.На interioris направени ofbeaded lint.кој ќе го заштити вашиот накит и од гребнатини.Лесен и удобен,со повеќе прегради,може да се стави големи обетки,брошеви и други dailynecessities.Прстен ритам може да се одржи 6rings или повеќе пара на обетки.Кутија тело е здрав,со добар притисок отпор,не се плаши од цедење,и можат да го издржат одреден тежина на притисок.Висок-квалитет мушка сомот,меки и удобни на допир.Високо-квалитетни материјали -надворешноста е направена од Pl U кожа,трајни,невкусна,водоотпорен и влага-доказ.На interioris направени ofbeaded lint.кој ќе го заштити вашиот накит и од гребнатини.Име : Бонбони Боја Накит Складирање Кутија Патување Обетки Ѓердан Прстен Holder Material : СТП+Beaded velvet Size : 12*15*5cm Color : Сина,white Note : lndependent накит кутија,со исклучок на накит во кутија.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од thecolor покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 x жените Накит Кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката