• Новак
Во реално Време Анти-Thef GPS Tracker за Возило, Без Примена Месечен Надомест, Целосна Покриеност низ целиот свет, Поддршка Возило Локација, Гео Ограда Област, Пат Историја

Во реално Време Анти-Thef GPS Tracker за Возило, Без Примена Месечен Надомест, Целосна Покриеност низ целиот свет,

DEN 1128.00
Производот е достапен

Достапност

Answer : ___________________________ Note : дека нема месечен надомест значи дека нашата платформа обезбедува услугата за слободни и да не наплаќаат надоместок. ?Мали и мултифункционален?Нашите мини GPS следење е мал и исклучителна без инсталација.
Е дискретна автомобил GPS tracker умно да се интегрира во запалка приклучок за стил USB полнач. ?plug-and-play?Овој plug-and-play tracker инсталира брзо, речиси во секое возило, обезбедување на реално време за GPS локација, Глас снимање, аудио следење на околината, и повеќе.
Dual запалка приклучок за USB полнач ви овозможува да ја полните два уреда истовремено во 3А полна брзина во секој USB порт.
Во живо Аудио Следење : ви Овозможува да го слушате аудио од внатрешноста на автомобилот.Работи само на 2g мрежа.Кога автомобил остава поставите областа на мобилен стан веднаш може да се добие локатор reminder (потсетник).Но, се уште треба да се купи SIM картичка за да го добиете сигнал.На тракерот извештаи на нејзината локација на мапата, на секои 30 секунди.На тракерот ќе ви покаже точно во реално време локација и каде што тоа е се.
Овој GPS tracker доаѓа со Живо Аудио за реално време следење.Но, се уште треба да се купи SIM картичка за да го добиете сигнал.Работи само на 2g мрежа.Уредот терминал треба да го приклучиш во GSM Микро-SIM картичка за да работи правилно, Предложи Превозникот : Т-Мобиле;ве Молиме да се подготви micro sim-картичка. ?Следење во реално време, Гео ограда област, Следење на Историјата ?Кога постои звук од целиот уред, мобилен телефон може да се слуша звукот содржини од далечина.Работи само на 2g мрежа.Само постави/го активирате и да го користите како GPS tracker за камиони, флоти, GPS велосипед trackers, мотоцикл trackers или тинејџерски возачот trackers. На 90-ден на песната репродукција, евиденција се евидентираат каде сте биле, во реално-време позиционирање и брзо пребарување, пребарување за вашиот автомобил во секое време, насекаде. ?Dual запалка приклучок за USB полнач?Во реално време анти-thef GPS tracker ви овозможува да ја полните два уреда истовремено во 3А полна брзина во секој USB порт.
Преземете и инсталирате на слободен СТАН, на вашиот паметен телефон(Android и IOS)
Пакетот Вклучува :
1x GPS Tracker
1x Упатство
.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката