• Новак
KPMF K75409 СОНЧЕВИОТ СЈАЈ ФЛЕШ 5ft x 5ft (25 sq/ft) Винил Автомобил Заврши Филмот

KPMF K75409 СОНЧЕВИОТ СЈАЈ ФЛЕШ 5ft x 5ft (25 sq/ft) Винил Автомобил Заврши Филмот

DEN 1322.88
Производот е достапен

Достапност

Оваа винил е возило за завиткување филм кој може да се користи за целосна авто обвива да го замени вашиот авто е боја и да се заштити неговата оригинална боја.КАРАКТЕРИСТИКИ : Единствени Бои со Сјај/Мат/Сатенски Финиш, 3.Задоволни клиенти покажат нивните возила и да генерираат линкови за вашиот бизнис.АПЛИКАЦИИ : Капи, Покриви, Багажникот капаци, Браници, Вратата панели, Тркачки пруги, Надворешните огледало ги покрива Целото возило обвива.Големи 60" се тркалаат големини значи дека можете да го покрие целиот делови беспрекорно со доверба - 3 година гарантира надворешноста издржливост.Овој филм е препорачливо за целосна обвива и можат да бидат применети на вашите возила хауба, багажникот, на покривот, ретровизори, рачки на вратите, стакло, мотоцикл делови, хром, метални делови и само за било релативно не-porous површината.Не-видливи во Согласност воздух ослободување канали се обезбеди брзо, лесно и практично меур-слободен инсталации.Овие премиум фрлија производи се формулирани со помош на најновите достигнувања во хемиски и пигмент технологија да понуди исклучителни димензионална стабилност и долгорочна издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката