• Новак
Цвет и Птици Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Цвет и Птици Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

DEN 863.76
Производот е достапен

Достапност

Единствена Кадифен Намали Флорални Текстура На.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни, Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Тоа Е Доволно Топло, Но Не Премногу Жешко, Па Како Да Се Создаде Пријатна Средина За Вашето Дете По Капење Или Спиење, Така Што Вашето Дете Секогаш Ќе Биде Топло.Тоа Има Карактеристики На Анти-Навремено, Анти-Бледнее, И Не-Вирусот, Погоден За Сите Сезони.Применливи Сцена : Тоа Е Дефинитивно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Тоа Е Идеалната Големина За Деца Да Се Носат Со Нив За Разни Намени, За Јасли, Нап Или Дневните.Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека И Дише, Без Штетни Материи.Направи Го Прави Идеално Бебе Туш Подарок!Мулти-За Употреба : Бебето Ќебе, Исто Така Може Да Се Користи Како Се Игра Мат, Промена На Мат, Burp Крпа, Бебе Крпа, Старечки Маска, Пикник Ќебе Или Дури И Се Сече Во Мали Парчиња И Да Се Користат Како Обновливи Брише, Ги Добиете Сите Во Само Еден Купување.Инструкции За Перење : Можете Да Додадете Омекнувач На Вода Да Им Помогне На Ќебе Омекне, Сува Со Ниска Топлина, Не Железо, А Не Користите Кајгана.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Бебиња, Деца.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Многу Погодна За Бебиња, Анти-Навремено И Лесен.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Се Користи Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии Во Одлична Одлука За Да Се Покријат Нивните Нозе.Издржливи И Стилски : Нашата Swaddle Ќебе Е Издржлив И Може Да Издржи Многу Мие Без Да Биде Навремено И Останува Мека И Свиленкаста Како Нови.Лесен И Дише : парична Казна И Мазна Отвори Ткаени Дава Нашата Swaddle Бебе Ќебиња Супер Лесен И Одлични Breathability Така Што Влага Може да Избега И Понатаму се Регулира Бебе Е Телесната Температура, што Го Прави Совршено Да го Користите Од Топло Лето Да Студена Зима.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката