• Новак
Кошули за Мажи Кратко Sleeve Лето Секојдневен Копчето До О Вратот Солидна Боја Гроздобер Т Кошули на Кратки Ракави

Кошули за Мажи Кратко Sleeve Лето Секојдневен Копчето До О Вратот Солидна Боја Гроздобер Т Кошули на Кратки Ракави

DEN 1588.80
Производот е достапен

Достапност

Било каков Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ќе Добиете Најдоброто Решение.Увезени.Snap На затворање.Суво Чистење Само.Воведување на овие опремени кошули за мажи во вашиот секојдневен ротација; Нашите свежи екипажот вратот кошули функција buttery мека памучна поли комбинација, која е дише, смалуваат-отпорни, и трае подолго од вашиот просек памук т кошула.Нашите tee маици се изведуваше од памук поли мешавина дека се чувствува како дизајнер tshirt; Овие мека мода tshirts имаат атлетски се вклопуваат и прилагодени да изгледаат добро на сите телесни типови, accentuating на мускулите на рацете и drapes над вашето тело.Се чувствувам многу најдобро со нашите современи т-маици; Овие тенок опремени т кошули доаѓаат во различни бои кои одговараат на било облека; Овој основен хедер т-маица е совршен за лето, салата, партии, повик носат, плажа, тренингот, и секаде каде што вашиот авантури ве однесе.Ние веруваме дека треба да изгледаат исто толку добри како што се чувствуваат, Нашите мажи е обичен кратко sleeve tees го направите токму тоа; Дали сакате нешто светла и фаќање на око или ако имаат минимално стил, нашите кул кошули за момци ќе биде совршен tee за вас.Одлично за есен и зима дена, погоден за тренингот, фитнес, bodybuilding, трчање, џогирање, хип хоп или други неформални прилики.Машина перат.Адвокатско Поло Маици на Кратки Ракави Редовно Одговара Мода Дизајниран Кошула за Мажи Сува-Одговара Кратко Sleeve Активни на Атлетските Перформанси Поло Кошула - Класичен Одговара на Мажите Класичен Одговара Краток Ракав Цврст Мека Памучна Поло Кошула за Мажи Краток & Долг Ракав Поло Маици Секојдневен Тенок Одговара Основните Дизајниран Памучни Кошули за Мажи Класичен Одговара Кратко Sleeve Двојна Падна Јака Поло Кошула за Мажи Класичен Одговара Краток Ракав Цврст Мека Памучна Поло Кошула.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката