• Новак
Пилешко Крило Дрвена Рачка Четка за Автомобил Внатрешни работи Dustproof Мека Четка Кревет Ќебе Троседот Мебел Прашината на Четка,12.6 во

Пилешко Крило Дрвена Рачка Четка за Автомобил Внатрешни работи Dustproof Мека Четка Кревет Ќебе Троседот Мебел

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Коњски влакна четки, густи и дебели, целиот ред на околината во форма, оставајќи ги без празнини, а влакната се поцврсти.Тоа е погоден за сите видови ткаенини, софи, кревет површини, автомобили, но за да се отстрани прашина и мали остатоци.Тоа е мека и анти-статички, не ја оштетува ткаенина и кожа.По контакт со вода, користете сува крпа за да ги избрише исклучување на вода во време, со влакната свртени надолу и поставете го на ладно и суво место да се вентилација и суво за да се избегне изложување на сонце.Не го чувајте во влажна средина за да се избегне мувла и бактерии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката