• Новак
Лаптоп Замена Случај Компатибилен за HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN 99 Palmrest Капак (Сива)

Лаптоп Замена Случај Компатибилен за HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN

DEN 1440.00
Производот е достапен

Достапност

СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Компатибилен Број на МоделОдговара HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN 99 LCD Задниот Поклопец.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот,споредба На Сликата Внимателно и Известување На Превозот Време. [Компатибилен Модел] : За HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN 99 LCD Задниот Поклопец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката