• Новак
NA Водоотпорен Мобилен Телефон Кутија во Бања, без Удирање, Ароматерапијата Виси на Тоалет Ѕид, Кујна Багажник, rotatable Драма Брка Артефакт Бела

NA Водоотпорен Мобилен Телефон Кутија во Бања, без Удирање, Ароматерапијата Виси на Тоалет Ѕид, Кујна Багажник,

DEN 469.92
Производот е достапен

Достапност

Применливи сценарија : кујна, се мијат маса, бања, итн.Продажба на точка 1 : Креативни мултифункционален поддршка, едноставен изглед, поддршка + кука за складирање + ароматерапијата, убие три птици со еден камен да се задоволат секојдневните потреби~.Продажба на точка 2 : мрзливи евангелието, нема потреба да се стиска, никаква трага паста, 60 степен фиксна отворен агол, лесно да се донесе и да се стави, не на мобилен телефон, 360 степен ротација.Продажба точка 3 : силна товарот капацитет, не е лесно да се падне, all inclusive дизајн, 360 степени поздравниот доказ, без страв од влага, екран дизајн, чувствителен на допир, high-definition слика, нема превод и нема влијание на гледање.Продажба на точка 4 : со своја кука, тоа може да поставите бања пешкир, бања топката, headscarf, итн., што е погодно, да зачувувате и да зачувате простор!.Wz30 бања водоотпорен мобилен телефон box Applicable сценарија : купатило, кујна, washstand, toilet Color : бела, сина, gray Model : wz30 бања водоотпорен мобилен телефон box Applicable бренд : General Applicable модел : General Material : ABS + pet Type : мрзливи поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката