• Новак
Сирена Скала Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack Rucksack

Сирена Скала Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack Rucksack

DEN 553.20
Производот е достапен

Достапност

КАРАКТЕРИСТИКИ : Спецификации Димензија : 11.Материјал : Нашето училиште/пешачење ранци се направени на супериорен квалитет и животната средина-пријателски, водоотпорен, трајни полиестер.Материјал : животна средина-пријателски водоотпорен лесни полиестер и мазна патентите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката