• Новак
Crazypig 4K Дигитални Антена ТВ, Затворен Отворено ТВ Антена, HD Дигитални ТВ Антена со Посилен Засилувач на Сигналот Бустер, Паметни се Префрлите Засилувач на Сигналот Б

Crazypig 4K Дигитални Антена ТВ, Затворен Отворено ТВ Антена, HD Дигитални ТВ Антена со Посилен Засилувач на Сигналот

DEN 695.76
Производот е достапен

Достапност

1.Оваа антена ви овозможува да се види локални вести, детски и спортски, временската прогноза, цртани филмови и образовни програми.На ТВ антена е лесно да се инсталира, што ќе ви овозможи да се одржи тоа, речиси насекаде, без потреба за извор на енергија. 2.Дигитални HDTV антена со 16.5 ft коаксијален кабел, засилувач на сигналот бустер, резервни налепница,лесен и удобен за користење.На HDTV антена зема сигнали до 3600 милји и е повеќе пријателски спрема корисникот. 3.Еколошки пламен retardant PC мек материјал и високи перформанси ултра-тенок дизајн обезбеди влага и молња заштита за внатрешна HDTV антени. 4.Бесплатни Full HD Канали - Висок Квалитет на Новата Генерација Антенски може човек да се ослободи од високите надоместоци за гледа дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА.Оваа Антена е компатибилен со ТВ конвертор кутии и стотици дигитални телевизии/4 K Ултра Висока Дефиниција (4 K UHD) Телевизори. 5.Може да се види како ABC, CBS, NBC, PBC, Фокс.вклучувајќи ги и локалните вести, дете и спортот, временска прогноза, цртани филмови и едукативни програми итн.Лесно и Бесплатна Алатка За Живот за Да Ја Примите Канал Без Месечна СМЕТКА.Спецификација : 1. Работни Frequentie : VHF (170-240 Mhz)/UHF (470-860 Mhz) 2. VSWR : ≤ 5 3. impedantie : 75 Ω 4. Стекнат : 25d B 5. Ontvangstbereik : 360 6. Големина : 220x190x0.6mm 7. Kleur : Zwart 8. Кабел : C 1.5-2 V/Lenth = 3 m 9. Конектори : Universele 10. Polarisatie : Lineaire 11. Напон : 5 V 12. Voeding Конектор : USB 13. Operatie Temperatuur : -45 ~ 85℃ 14. Opslag Temperatuur : -45 ~ 85℃ 15. Compatibel voldaan 720 p, 1080i, 1080 P/ATSC.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката