• Новак
Голем Капацитет Молив Случај -Dachshund Снешко Божиќ Училиште Патент Големи Складирање Преносни Канцелариски материјал за Учениците Шминка Кеси

Голем Капацитет Молив Случај -Dachshund Снешко Божиќ Училиште Патент Големи Складирање Преносни Канцелариски материјал

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Полиестер.Удобен Дизајн : главен џеб, а mesh џеб на горниот слој, подвижен простор во средината.Тоа е погодно за вас да се организираат различни предмети.Двојно мазна патентите, лесно да се затвори и да се отвори.Мулти-функција : Тоа не е само молив случај, но, исто така, може да се користи како шминка торба, Дигитални Чување Торба, патување паричник, патна торба, итн.Голема Меморија : Надгради големина 8.3 x 3.7 x 2 инчи, оваа молив случај може да се одржи доста се студент потреби.Идеја за Подарок : Тоа е совршен подарок за вашите деца, пријатели или себе си за дипломирање, назад на училиште или патување резерви.Перат : Рака мие, не машина за миење, не железо, не кајгана, се исуши природно.Молив случај со слот : На една страна, оддел содржи 4 молив слотови за пенкала или моливи.Материјал : Оксфорд, лесен за складирање и чиста,повеќе durable Applicable сценарија : Тоа е многу погоден за на училиште или работа да се носат канцелариски материјал, или да се носат toiletries или некои козметика кога патуваат, на еден вид е мулти-цел.Дизајн : Едноставен склад дизајн, едноставен облик и поголем капацитет.Разумни и научни поделба, така што секој од вашите предмети има некоја локација, понудата проштална да неуредна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката