• Новак
Косата Машина за Коса, Сечење Комплет Преносни Удобно Рака Чувство со Чистење со Четка за Дома

Косата Машина за Коса, Сечење Комплет Преносни Удобно Рака Чувство со Чистење со Четка за Дома

DEN 748.56
Производот е достапен

Достапност

Р Облик Obtuse Агол на Ножот : Само намалувања на косата, без повреда на кожата.Тоа може да се намали на косата точно и рамномерно според идеален ефект, и се помогне на косата да се постигне подобро да се дели.Удобно Рака Чувство : косата clipper е удобен за рака, силни и издржливи, непречено мелење и обработка, и може да точно да се намали на фризура.USB Полнење : косата clipper усвојува USB пренослив полнење, кои можат да бидат прилагодени на различни USB портови, и на полнење е многу брз и лесен.Широка Примена : Една машина со повеќе намени, може да се користат за средување на работ, резба, парична казна сечење, итн., ги исполнуваат на вашиот стил и потреби.Силна Моќ : косата clipper користи висока брзина на ниско ниво на бучава мотор, и моторот работи со голема брзина, со дебели бакарна жица, што е силна и стабилна.Функција : 1. USB Полнење : косата clipper усвојува USB пренослив полнење, кои можат да бидат прилагодени на различни USB портови, и на полнење е многу брз и лесен.2. Р Облик Obtuse Агол на Ножот : Само намалувања на косата, без повреда на кожата.Тоа може да се намали на косата точно и рамномерно според идеален ефект, и се помогне на косата да се постигне подобро да се дели.3. Удобно Рака Чувство : косата clipper е удобен за рака, силни и издржливи, непречено мелење и обработка, и може да точно да се намали на фризура.4. Силна Моќ : косата clipper користи висока брзина на ниско ниво на бучава мотор, и моторот работи со голема брзина, со дебели бакарна жица, што е силна и стабилна.5. Широка Примена : Една машина со повеќе намени, може да се користат за средување на работ, резба, парична казна сечење, итн., ги исполнуваат на вашиот стил и потреби.Како да го Користите : Притиснете го копчето за да го вклучите machine Specification : Предмет Тип : Коса за Сечење Kit Built во Батерија : Литиум battery Battery Капацитет : 600m Ah Product Големина : Прибл. 3.9 x 15cm / 1.54 x 5.91 во Материјал : ABS + нерѓосувачки челик + керамички Пакет Листа : 1 x Коса Clipper (Со Водич Чешел)1 x Чистење Brush1 x USB Cable1 x Manual1 x Base Note : Постои некаква грешка во прирачникот за мерење.

Декларирани спецификации

Item Type:
Hair Cutting Kit
Built in Battery:
Lithium battery
Battery Capacity:
600mAh
Product Size:
Approx. 3.9 x 15cm / 1.54 x 5.91in
Material:
ABS + stainless steel + ceramic
Package List:
1 x Hair Clipper (With Guide Comb)1 x Cleaning Brush :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
1 x Base :
There is some error in the manual measurement :

Комплементите на стоката