• Новак
Ретро Девојка Африка Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack Rucksack

Ретро Девојка Африка Ранци Момчиња Девојчиња Училиште Книга Торба Патување Пешачење Кампување Daypack Rucksack

DEN 553.20
Производот е достапен

Достапност

-Мултифункционален : Нашата торба е совршено го користите како девојки/момчиња училишниот ранец, ранец за лаптоп/торби/ракави, туристички ранец, спортски ранец, duffel торба и други активности на отворено.Светло-тежина сметководствената вредност и совршен за факултет, работа, викенд оклопни, патуваат, пешачење, кампување, лов, пешачење, велосипедизам и други активности на отворено, итн.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.-Голем Капацитет : може да се стави телефон, паричник, лаптоп, i Pad, полнач, книга, пенкало, молив торба, калкулатор, облека, итн во торба.Тоа е, исто така, совршен подарок за вас и вашата сакана.Ние и ветуваме да се обезбеди 100% парична казна услуги на клиентите и да се обидат најдобро да се направи секој клиент добро расположение со парична казна шопинг искуство во нашата продавница!.Големина : 11.Лесен-за-чистење обвивка.Забелешка : 1) фактичката бојата на чантата можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.Лаптоп Ранец, Отворено Патување Пешачење&Кампување Ранец Пак, Секојдневен Колеџ Училиште Daypack, Рамо Книга Кеси.Тежина : 14 OZ.Можете да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина.Прилагодливи поместена засилен рамо ремени се совршени за изборот на соодветна должина на ремени кои го овозможуваат тоа да се вклопи во вашиот висина.Материјал : Нашето училиште/пешачење ранци се направени на супериорен квалитет и животната средина-пријателски, водоотпорен, трајни полиестер.Повеќенаменски Ранци : тоа е голем назад пакет за секојдневниот живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката