• Новак
LWAJ Стабилност Дома Тесен Тенок Складирање Фиока Градите со 4 Ткаенина Кутии за Вертикален Агол Јазот Складирање Кула Фиока Организатор Единица за Плакарот Ходнико

LWAJ Стабилност Дома Тесен Тенок Складирање Фиока Градите со 4 Ткаенина Кутии за Вертикален Агол Јазот Складирање

DEN 1910.40
Производот е достапен

Достапност

Материјал : МДФ (Средна Густина Fiberboard), Железо, Не-плетени Fabric3.6 lb / 3kg Package Вклучува : 1 x Фиока за Складирање Dresser1 x Монтажа Алатка Kit1 x Инструкции. Стабилност доаѓа на прво : Направена со дрвена tabletop и метална рамка, салон е постабилна и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката