• Новак
Пилешко со Зеленчук Кошница Пилешко Veggie Топката Овошје Veggie Виси Фидер Играчка за Hens Пилешко Кокошарник Играчки за Hens

Пилешко со Зеленчук Кошница Пилешко Veggie Топката Овошје Veggie Виси Фидер Играчка за Hens Пилешко Кокошарник

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

Материјали и Големина на : пилешко veggie кошница е изработен од пластика, големината е 37*12*20*23cm / 14.6*4.7*7.9 *9.1 инчи, доволно голема за да се пополни во домати, зелка и зелена салата за вашиот пилиња, зајаци, гвинеја свињи или други мали животни.Дизајн : свитлива и ѕидот виси дизајн, заштеда на простор и може да се закачи во кокошарник за кокошки.Функција : Ова Veggie Виси Bakset може да се одржи на овошје или зеленчук сено до соодветна висина за јадење.Настрана од тоа да биде се користи од страна на кокошки, исто така се идеални сено рек играчка да се користи за други мали животни како што се зајакот, гвинеја свињи, chinchillas, хрчаци и така натаму.Како да го користите : Задржете ја рачката и го стави на решетката дау, ќе биде отворена.Можете да пати по употреба.Услуги на клиентите на : 90 дена 100% пари гаранција за враќање на, 24 часа онлајн услуга за клиентите, само за да ја добиете вашата 100% задоволство.Ако не сте задоволни со оваа девојка veggie кошница, ние може да рефундирање на вашите пари, целосно и безусловно, ве молиме да се увери.Име На Производ : Расклопна Пилешко Veggie Кошница Фидер.Оваа veggie внесувач е цел да се созд повеќе удобност и уживање за вас и вашата прекрасна милениче кокошки.Materilas : Пластика.Производ Големина : Должина * Ширина * Висина на veggie кошница е 37*12*20*23cm / 14.6*4.7*7.9 *9.1 inches Package : 1 x Расклопна Пилешко Veggie Basket Color : Сина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката