• Новак
Издржливи 682019 се Регистрирате со Украсениот Јазичиња 1 - 5 Организатор 5-Дел 80 x 80 x 80 Дупка Удирање 1 Точка Транспарентен

Издржливи 682019 се Регистрирате со Украсениот Јазичиња 1 - 5 Организатор 5-Дел 80 x 80 x 80 Дупка Удирање 1 Точка

DEN 592.56
Производот е достапен

Достапност

Празни пластични организатор, 5 листови, полн A4 висина, транспарентни. 5 A4 portrait запечатени индекс табови.Вметни ознаки за лесно поднесување идентификација.Одговара на сите датотеки и папки.Пати-од шест планер покажува целата година.Секој месец се наведени во хоризонтален формат.Одлично за организирање на проекти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката