• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Ultimate Edition Копче Уметност Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Samsung

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Ultimate Edition Копче

DEN 502.80
Производот е достапен

Достапност

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty : Black Ops Студената Војна производ.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty : Black Ops Студената Војна мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Дизајниран за модерниот начин на живот.Магнетни затворање систем.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty : Black Ops Студената Војна product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Облечи вашиот уред со вашиот омилен first-person shooter видео игра, Call of Duty : Black Ops Студената Војна!Од неверојатно е дизајниран уметност да карактер портрети, мораме ви покриени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Call of Duty : Black Ops Студената Војна случаи на пазарот.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Идеално за гледање филмови.Форма ги исполнува функцијата.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Рачно изработени од кожа изградба.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Префинет стил и заштита.Тоа е хаотичен нов свет!Години на крв има осветлена осигурач од тајна војна.Брзо да го Инсталирате.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Мулти-view застане.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката