• Новак
Магичен Девојка Лирски Одраз Nanoha Amitie Флориан Карактер Картичка Игра Палубата Кутија Случај Носителот Колекција V2 Vol.390 Аниме Девојки Уметност

Магичен Девојка Лирски Одраз Nanoha Amitie Флориан Карактер Картичка Игра Палубата Кутија Случај Носителот Колекција

DEN 1001.28
Производот е достапен

Достапност

Високо квалитетни уметнички дела од страна на популарни илустратор/уметник.Располагање со појавување на картичката додатоци, вклучувајќи заштитни ракавите и да игра душеци.Официјално лиценцирани продукт направен во Јапонија и увезени од Јапонија.Секоја кутија може да се одржи повеќе од 120 еден ракави картички.Направен во Јапонија вистински увезени лиценцирани картичка игра модни додатоци, со авторските права за автентикација на печат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката