• Новак
Корални Алги Ѕид Налепница Океанот Живот Ѕид Decals Школка Conch Hippocampus Морска Желка Тропска Риба, Морски Растенија Ѕидни Украси за Деца Спалната соба Дневна Соба Расадн

Корални Алги Ѕид Налепница Океанот Живот Ѕид Decals Школка Conch Hippocampus Морска Желка Тропска Риба, Морски

DEN 835.20
Производот е достапен

Достапност

Овие подводни decals ќе се држат до било површини за години со моќна поддршка на лепливоста.Како да го користите : 1.Можете да DIY овие подводен налепници со своја идеја потоа уживајте во шармантна океанот простор со вашите деца и семејства.Топло забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката