• Новак
Ѕидот Виси Ѓубре Торба Складирање Кутија w/ Покрие Пластична Кеса Фармацевт Рек Носителот

Ѕидот Виси Ѓубре Торба Складирање Кутија w/ Покрие Пластична Кеса Фармацевт Рек Носителот

DEN 224.40
Производот е достапен

Достапност

Направени од цврсти пластични материјал, издржлив и ' рѓа-доказ.Покриени дизајн го прави тоа dustproof и водоотпорен кога го користите.Достапни за чување и издавање торба, правење на вашиот дом уредни и чисти.Простор за заштеда на дизајн е совршен за мали простори.Може да се постави на ѕид или било каде што површината е рамен и сува од страна на налепници во прилог, дупчење слободни, нема штета на ѕидот. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од цврсти пластични материјал, издржлив и ' рѓа-доказ.Покриени дизајн го прави тоа dustproof и водоотпорен кога го користите.Достапни за чување и издавање торба, правење на вашиот дом уредни и чисти.Простор за заштеда на дизајн е совршен за мали простори.Може да се постави на ѕид или било каде што површината е рамен и сува од страна на налепници во прилог, дупчење слободни, нема штета на ѕидот.Можете исто така да го користите како складирање решетката за задржување на мали разно статии во врвот.Спецификација : Материјал : Пластични Големина : прибл.27.5x10x10cm/10.82x3.94x3.94in Боја : Кајсија, Deep Blue, Длабоко Сива, Розова Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Material:
Plastic
Size:
approx.27.5x10x10cm/10.82x3.94x3.94in
Color:
Apricot, Deep Blue, Deep Gray, Pink
Quantity:
1 Pc

Комплементите на стоката