• Новак
Leofoto BV-1R Мини Компактен Течност Глави за /Навалите Заклучување Дизајн / Само 433g /Support домет, Двоглед, и Камери Кои тежат до 7 lb

Leofoto BV-1R Мини Компактен Течност Глави за /Навалите Заклучување Дизајн / Само 433g /Support домет, Двоглед,

DEN 3360.00
Производот е достапен

Достапност

Leofoto BV-1 R Мини Компактен Течност Глави со Плоча.Тилт Заклучување Дизајн / Само 433g / Max оптоварување 3kg.Поддршка домет, Двоглед, и Камери Кои тежат до 7 lb.Leofoto BV-1 R Мини Компактен Течност Глави /Навалите Заклучување Дизајн / Само 433g /Support домет, Двоглед, и Камери Кои тежат до 7 lb.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката