• Новак
Предупредување Светлина, Предупредување Светилка Погодно Анти-Оксидација Практични Здрав Преносни за Општа Намена за Ноќта Работи за Ноќта Велосипедизам за Проф?

Предупредување Светлина, Предупредување Светилка Погодно Анти-Оксидација Практични Здрав Преносни за Општа Намена

DEN 254.16
Производот е достапен

Достапност

Притиснете на транспарентен копчето на домаќинот на површината, LED црвено светло ќе биде на; Притиснете го повторно и LED трепка; Притиснете повторно, light off.Меки силиконски бенд и adsorbent магнет, тоа се користи во било кој тип на ранец.Магнет адсорпција, овозможува тоа да биде инсталиран по волја, удобен за користење.Особено погоден за ноќно трчање и возење велосипед како предупредување ефект.Главната машина може да бидат отстранети од силикон појас.Функција : 1. Главната машина може да бидат отстранети од силикон појас.2. Меки силиконски бенд и adsorbent магнет, тоа се користи во било кој тип на ранец.3. Притиснете на транспарентен копчето на домаќинот на површината, LED црвено светло ќе биде на; Притиснете го повторно и LED трепка; Притиснете повторно, light off.4. Магнет адсорпција, овозможува тоа да биде инсталиран по волја, удобен за користење.5. Особено погоден за ноќно трчање и возење велосипед како предупредување ефект.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Предупредување Light Material : ABS + Силикони Батерија : 1 x CR2032 (Built-in)Работно време : 24 часа Пакет Листа : 1 x сопирачките.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Warning Light
Material:
ABS + Silicone
Battery:
1 x CR2032 (Built-in)
Working Hours:
24 hours
Package List:
1 x Warning Light :

Комплементите на стоката