• Новак
adidas МЛС унисекс-возрасни Млс Sp17 Фан Носат Центар Логото Шамија W/Fringe

adidas МЛС унисекс-возрасни Млс Sp17 Фан Носат Центар Логото Шамија W/Fringe

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Увезени.Примарна страна : тим име & тим логото со шари модел се вградени.Средно страна : преголеми сплит тим логото со шари модел се вградени & тим во логото center.By adidas, официјалниот снабдувач на опрема на МЛС.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бидете гласни & горди на вашиот тим оваа сезона и заврши својата гордост во овој официјално лиценцирани шамија од adidas.Овој тим боја шамија карактеристики око фаќање на моделите на двете страни на тимот боја шамија.Тоа мора да се accesory на играта ноќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката