• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Primary Key Уметност Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy A32 (2021

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Primary Key Уметност

DEN 502.80
Производот е достапен

Достапност

Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Брзо да го Инсталирате.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Магнетни затворање систем.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката