• Новак
Црна Кањонот Lemongrass & Карамфил Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Lemongrass & Карамфил Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 622.56
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Lemongrass & Карамфил (Лимон, каранфилче, оревче и lavenders во нашите оригинални билни, balsamic база).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Lemongrass & Карамфил (Лимон, каранфилче, оревче и lavenders во нашите оригинални билни, balsamic база).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката