• Новак
Мулти-Цел Ламинирано Дрво 9-Коцка Складирање Организатор, Темна Цреша, 5 кг, 150 Фунти Капацитет

Мулти-Цел Ламинирано Дрво 9-Коцка Складирање Организатор, Темна Цреша, 5 кг, 150 Фунти Капацитет

DEN 2316.00
Производот е достапен

Достапност

Стилски темна цреша коцка организатор нуди лесен начин да им помогне одржите вашиот соби средена и организирани.Здрав коцка организатор рамка ви овозможува да магацинот до две единици или место нив од страна на по-страна.Оваа коцка организатор е лесно да се соберат со на сите хардверски вклучени.Собрани Производ Димензии (L x W x H) 11.63 x 35.86 x 35.86 Инчи.Тоа е разноврсна парче што го прави чување на сите видови на предмети, ветре, од книги и игри да се outerwear, collectables и други предмети.За детските соби, нуди додадени складирање за играчки, и тоа, исто така, работи и во плакар за чевли складирање.Со девет посебни прегради, тоа го прави лесно да се задржи вашите лични предмети уредни и чисти.На тенок дизајн се вклопува compactly против ѕидови и не заземаат многу простор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката