• Новак
Hitaoyou iPhone 13 Про Max Случај со Леќите Заштита, iPhone 13 Про Max со Камерата во Капакот & Потпирачот Воена Одделение Shockproof Тешки Заштитен со Магнетни Автомобил Планината Држа

Hitaoyou iPhone 13 Про Max Случај со Леќите Заштита, iPhone 13 Про Max со Камерата во Капакот & Потпирачот Воена

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Спречување на вода, прашина и отпечатоци. ※Овој телефон маска направена од shockproof висок степен на TPU и PC материјали.Оваа заштитна телефон случај со сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.Опис на производот: ※Направени од PC и силикони.И случајот совршен cutouts за говорниците, на контролите за камерата и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Тоа е погодно за да се движите пат кога возите.Исто така, нудат силна заштита.Помине 16ft Капка Тест.Annular ленти, мазна слајд.Кога сакате да безжично полнење, ве молиме да го отстраните телефон случај. 【Тешки & Висок Квалитет】составена од PC и TPU.Не-лизгање, oleophobic и hydrophobic.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката