• Новак
Орален Спреј Лоша Уста Антибактериски Третман Здив Спреј, Здив Два Спреј, Усни Мирис Halitosis Спреј,Отстранување На Лошиот Здив, Миење На Устата

Орален Спреј Лоша Уста Антибактериски Третман Здив Спреј, Здив Два Спреј, Усни Мирис Halitosis Спреј,Отстранување

DEN 186.96
Производот е достапен

Достапност

Се елиминира Лошиот Здив : Тоа има убав вкус, тоа ви остава чувство на свежи без чувство како да има еден тон алкохол или додава мирис/вкус.Тоа ви остава свеж, но не го споделите со сите знаеме што користат само здив спреј.Долготрајни : држи здивот свежа подолго време.Излив на вкус.Малку ампули се чини дека да се одржи пристоен износ.Тоа е моќен и долготрајни и придобивките високо надминуваат привремен силна ментолот вкус.Здив се Два : Ефективно усно спреј за да се грижи за вашето орално здравје.Спреј е во ред и се рамномерно распоредени во устата.одбие да биде лице кое кога ќе се каже на луѓето, здивот мириса лошо.освежување на вашиот здив постојано.Џеб Големина : Тоа може да се користи за за многу пати.едно шише може да спреј за 300-400 пати.Погоден за отстранување на лошиот здив или лоша миризба предизвикани од пушењето или јадење на лук.Лесно да се Носат : Мали димензии и мала тежина, тоа е убаво да се носите во вашата ташна.Можете да се задржи ова на рака секаде - чанта, маса, автомобил, итн.вие само може да го освежите ако се чувствуваат сува.Карактеристики : Погоден за отстранување на лошиот здив или лоша миризба предизвикани од пушењето или јадење на лук.Ефективно усно спреј за да се грижи за вашето орално здравје.Спреј е во ред и се рамномерно распоредени во устата.Голем капацитет, економски и практични.Тоа може да се користи за за многу пати, издржливи во употреба.Мали димензии и мала тежина, лесно да се носат.Спецификација : Предмет Тип : Орален Spray Net Содржина : 30g Item Големина : Прибл. 9 * 5cm / 3.5 * 1.9 in Weight : Прибл. 58g Applicable Група : Лош Здив, Лоша Уста, Пушач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката