• Новак
3 Пакет Бендови за Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e GTS 2 Мини, 20mm Брзо Прилагодливи Силикони Спорт Замена Види Рака за Amazfit Bip U Pro/Bip/Bip Лајт/Bip S/Bip S лајт/Bip U (Црна+Бела+Сива)

3 Пакет Бендови за Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e GTS 2 Мини, 20mm Брзо Прилагодливи Силикони Спорт Замена Види Рака за

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

【Компатибилни Модели】Wanme 20mm Брзо Ослободување замена Бендови Компатибилен со Amazfit GTS/GTS 2/GTS 2e/GTS мини,Amazfit Поп,Amazfit GTR 42mm, Amazfit Bip/Bip Лајт smartwatch. *Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал,флексибилни,удобно, лесни,дише,и кожата-пријателски. 12 Месеци Гаранција : Безусловно надоместок или слободни замени ако неисправни или било какви проблеми со квалитетот.Исто така одговара за паметни се види со 20mm ширина види дел за заклучување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката