• Новак
WANHONGYUE Растенија наспроти Зомби Игра Cosplay Ранец Секојдневен Daypack Кратко Патување Патна Торба Галакси C /2

WANHONGYUE Растенија наспроти Зомби Игра Cosplay Ранец Секојдневен Daypack Кратко Патување Патна Торба Галакси

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на ранец може да се одржи на 14-инчен лаптоп, и на главниот торба на ранец може да се одржи 15.6-инчен лаптоп.Специјално дизајнирани за аниме фанови.Мора да биде одличен подарок за пријателите и децата.Погоден за на училиште дена, патуваат, секојдневна употреба.Сите на нашиот производ е сосема нов и висок квалитет, може да бидат сигурни квалитетот гарантира апсолутно.Ако сакате другите стилови имаме повеќе шема опции, ве Молиме проверете во нашата Продавница.Ако не сте задоволни со нешто, ве молиме да не ни остави негативен или неутрален повратни информации веднаш.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние и ветуваме да се обезбеди 100% парична казна услуги на клиентите и да се обидат најдобро да се направи секој клиент добро расположение со парична казна шопинг искуство тука.Answer : ___________________________ Note : 1. Димензии се мери со рака, може да биде 1-2 cm отстапување. / 2. Боја може да се малку различни, поради бојата калибрација на вашиот монитор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката