• Новак
Облека Рек Две Начин 2 Коса Оружје Облека Облека Мало Дисплеј Хром 72

Облека Рек Две Начин 2 Коса Оружје Облека Облека Мало Дисплеј Хром 72

DEN 1500.00
Производот е достапен

Достапност

Хром Финиш Тежина : 30 Фунти.Прилагодлив од 48" 72" во 3" Постепено.Карактеристики заварени крајот капи и прилагодливи leveler глајд модели.База на Мерења : 15" x 12".Грб 18" долго.Ако сте во потрага по едноставен, елегантен начин да се прикаже вашата продавница е стока, не гледам подалеку од Хром 2-Начин Облека Решетката.Оваа решетката има две коса оружје, така што ќе може да го прикаже тоа високо или покажете го на ниско ниво.Креирање на визуелна водопад ефект, сите на вашите производи може да се види на секоја од грбот.Каква искривена грбот на 2-начин решетката се целосно прилагодливи со push-копчиња за да се овозможи лесна транзиција од 48" 72" висока во 3" постепено.Овие облека полици функција заварени крајот капи, како и прилагодливи leveler глајд модели.Во хром финиш, вашата продавница ќе изгледа елегантен и елегантен.Овие облека полици зголеми подот простор, лесно прилагодлив, и ќе елегантно се прикажат сите на вашата стока.Тие работат одлично и во двете мали и големи изложбените салони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката