• Новак
Естетски Теал Сина Мермер Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома Организатор, Крпа За Складирање, 19.3x11.8

Естетски Теал Сина Мермер Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска

DEN 911.52
Производот е достапен

Достапност

9, Околу 60 L.Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.9, Околу 60 L.Лесно продавница кога не е во употреба.Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи како добра оркестарот дома, бања, спална соба, итн.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина со ПВЦ материјал, водоотпорен и не е лесно да се валкани.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Како што се Облека за Складирање, Бебе Работи за Отпадоци, Деца Играчка Складирање, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.), Децата Играчки, Итн.Се уште се загрижени за хаос во собата, нема место да се стави валкана облека, и нема место за чување на детски играчки?Нашите перење кошница е голем choice Features : Расклопна дизајн : Погоден за патување или дома чување.Совршена големина за складирање многу на облека, детски играчки, бебе работи, книги, итн.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.Голем капацитет : 19.Исто Така, Оваа Складирање За Отпадоци Е Многу Лесен И Лесно Да Се Носат Кога Патувате, Ќе Downstairs.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.Симпатична, Гроздобер, Смешни И Естетски Модели Се Достапни Во Нашата Продавница.Двоен Анти-Падот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката