• Новак
GRAFFY Градина Складирање Барака, Отворено Градина Алатки Кабинет со 2 Lockable Врати, Дрвени Складирање Кабинет со Поцинкуван Лим Покрив за Градина, Двор, Патио

GRAFFY Градина Складирање Барака, Отворено Градина Алатки Кабинет со 2 Lockable Врати, Дрвени Складирање Кабинет

DEN 8879.76
Производот е достапен

Достапност

Покрај тоа, дизајн со вратата држи надвор прашина добро и заштедува на време и напор за чистење. 4 покрена поддршка нозе додадете дополнителна стабилност.Лесно да се Соберат и да се Задржи : Нашата пакет ги содржи сите потребни делови, и ќе можат да ги следат детални инструкции да ја заврши на собранието.Во прилог на двојни врати се дизајнирани да се спротивстави на прашина и дожд, одржување на градинарски алатки во чиста и уредна состојба.Со елегантен и нежен изглед, овој дрвени алатка барака ќе биде совршена декорација за вашиот градина, двор или балкон!Карактеристики : Избраниот ела дрво рамка е силна и stable Sloping покривот спречува површински accumulation Galvanized површината не е лесно да 'рѓа и може да се користи на отворено за долго time2 брави на вратата се спречи предмети од паѓање од кога moving5 полиците и висока полица обезбеди доволно складирање space Best декорација за двор, градина и balcony Easy да се инсталира и да одржува Спецификации : Материјал : Ела дрво + Поцинкуван Sheet Product Димензија : 32" x 14" x 70" (L x W x H)Големината на Покрив : 35" x 18" (L x W)Нето Тежина : 42 lbs Weight Капацитет на Секој Слој : 22 lbs Weight Капацитет на Долен Слој : 44lbs Package вклучува:1 X Отворено за Складирање Shed1 X Упатството за Корисникот .и една висока полица за метли, shovels и други долго-ракува алатки за да ги задоволат вашите различни складирање потреби.Нашиот тим, барака не само што не е практична, но исто така носи совршена декорација за двор, балкон и градина.Lockable Двојна Врата Дизајн : Оваа градина алатка барака доаѓа со 2 резиња за едноставни затворање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката