• Новак
Миење на устата Мирис Отстранување миење на устата Орален Чистење Freshen Здив миење на устата, Усни Чистење Заби Грижа Мирис Отстранување миење на устата 10ml X 20pcs[Нане]

Миење на устата Мирис Отстранување миење на устата Орален Чистење Freshen Здив миење на устата, Усни Чистење Заби

DEN 477.36
Производот е достапен

Достапност

Отстрани Орален Мирис : Каже збогум на лош здив, уживајте во чистење на вашиот устата и freshening здив во секое време, насекаде.Чиста Уста Се : миење на устата е длабоко чисти устата и помага да се елиминира лошиот здив, без било силна сензација.Тоа е многу деликатна и безбедно да се користи.Лесен за Употреба : На миење на устата е многу погодна за авионски, бизнис патување, кампување или на хотелско сместување.Забите на Грижа : Нежно чистење околу устата и мртви агли, без оштетување на оралната слузница, содржи ксилитол, се грижи за забите и го намалува дамки.Преносни : Индивидуално спакувани, безбедни и хигиенски, можете лесно може да се стави во џебот, чанта, козметички торба или да ги со вас.Функција : 1. Отстрани Орален Мирис : Каже збогум на лош здив, уживајте во чистење на вашиот устата и freshening вашиот здив во секое време, насекаде. 2. Лесен за Употреба : На миење на устата е многу погодна за авионски, бизнис патување, кампување или на хотелско сместување. 3. Чиста Уста Се : миење на устата е длабоко чисти устата и помага да се елиминира лошиот здив, без било силна сензација.Тоа е многу деликатна и безбедно да се користи. 4. Забите на грижа : нежно чистење околу устата и мртви агли, без оштетување на оралната слузница, содржи ксилитол, се грижи за забите и го намалува дамки. 5. Преносни : Индивидуално спакувани, безбедни и хигиенски, можете лесно може да се стави во џебот, чанта, козметички торба или да ги со вас.Како да го користите : 1. Време за чистење, земете 1 миење на устата и ја отвори 2. Измијте ги сите делови на устата постојано во устата 3. Исплакнете ја устата за околу 15-30 секунди за да го плукаат, не треба да ја исплакнете устата со вода Спецификации : Предмет Тип : миење на устата Количина : 1 кутија, 10ml x 20pcs Главните состојки : вода, глицерин, сорбитол, polysorbate-20, морска сол, итн.Рок на траење : 3 години Пакет Листа : 1 x Кутија на миење на устата (20pcs) Забелешка : 1. Да се чува далеку од бебиња и мали деца 2. Ако се чувствувате болест за време на употреба, престанете да го користите веднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката