• Новак
EuisdanAA M6 x 10 x 15mm Израмнување Нозе Прилагодливи Leveler Кат Заштитник Покрие Подлога за Куќа Мебел Биро Табела Стол Нога 12 Pack(M6 x 10 x 15 mm пити niveladores ajustable nivelador заштитник de

EuisdanAA M6 x 10 x 15mm Израмнување Нозе Прилагодливи Leveler Кат Заштитник Покрие Подлога за Куќа Мебел Биро

DEN 251.76
Производот е достапен

Достапност

ГОЛЕМИНА - Тема Големина : M6, Производ Големина : M6 x 10 x 15mm/M6 x 0.Изборот на вистинскиот за вашиот производ, тогаш завртка тоа во што сакаш(FÁCIL INSTALACIÓN : hecho de plástico y метал де алта calidad, es duradero y conveniente, fácil де instalar y mejor estabilidad став muebles y patas де máquinas.Тој е одличен додаток за DIY производи. Инсталирање на тоа да се зголеми висина на вашиот производ, со истовремено подобрување на целокупната стабилност, намалување на целокупната површина на производот во контакт со земјата, намалување на frictional отпор, а потоа се движи повеќе напор. Тие се особено погодни за производ кој се ниша за време на користењето поради груба подови или лоши нога на производот. На прилагодливи израмнување нога е за канцеларија или домаќинство мебел дури и индустриска машина со навој штекерите (подножјата).Како што механичка опрема, фитнес опрема, полици, ТВ стои, маса, кабинет, полици, плажа столчиња, маса и така натаму.59 Инчен(Навој Дијаметар*Нишка Должина*База Дијаметар), тоа може да заштитник на вашиот кат многу добро, да ви даде подобар начин на живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката