• Новак
PJinloog-Времето Појас Лак HTD3M Времето Појас, Должина 267/270/273/276mm, Ширина 10/15mm, 89/90/91/92 Заби, HTD3M Синхрони Макара Прецизни Димензии (Должина : Должина 270mm Заби 90, Ширина : Ширин

PJinloog-Времето Појас Лак HTD3M Времето Појас, Должина 267/270/273/276mm, Ширина 10/15mm, 89/90/91/92 Заби, HTD3M

DEN 1545.60
Производот е достапен

Достапност

Должина 267/270/273/276mm.Ширина 10/15mm. 89/90/91/92 Заби.Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.Должина 267/270/273/276mm Width 10/15mm89/90/91/92 Забите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката