• Новак
BESPORTBLE 5pcs Мебел Рициново Чаши Чувствува Влошки Мебел Тркала Тапа Кревет Тапа Кат Заштитници со Анти - Лизгачки Кат Зафат Не Пропадна Мебел Влошки за Тврдо дрво Подов

BESPORTBLE 5pcs Мебел Рициново Чаши Чувствува Влошки Мебел Тркала Тапа Кревет Тапа Кат Заштитници со Анти - Лизгачки

DEN 1022.40
Производот е достапен

Достапност

Мебел Рициново Чувствува Влошки Овие мебел тркала тапа помогне да се намали триењето и бучава од секојдневна употреба.Мебел Рициново Чувствува Влошки се Направени од премиум материјалот, практична и издржлива, наменета за одредување на мебел дека со ролери.Мебел Рициново Чувствува Влошки Нашите мебел тркала чаши се погодни за повеќето тркала, како што се канцелариски столови, макара столици, троседот, кревет, итн.Мебел Рициново Чувствува Влошки Тоа ќе се вклопи во вашиот кревет со тркала, каучот, чаир, троседот, регулируема облегалка, маса, маса, салон, пијано.Мебел Рициново Чувствува Влошки Можат да ја намалува бучавата, заштита на подови и мебел, избегне бебе кревет, стол и други мебел движат.Опис На Funiture Затка Погоден за сите мебел со тркала како што кревети, софи, различни маси и столови, итн.Карактеристики - Материјал : Чувствува; ЕВА; ABS, Големина : Околу 8. 70 X8. 70 X1. 00cm; 3. 42 X3. 42 X0. 39in, Пакет, Вклучувајќи 5 x Мебел Рициново Чувствува Чаши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката