• Новак
HEVIRGO Милениче долна облека Здравствена Заштита Удобно Кутре Менструалниот Период Санитарни Панталони за Внатрешна

HEVIRGO Милениче долна облека Здравствена Заштита Удобно Кутре Менструалниот Период Санитарни Панталони за Внатрешна

DEN 724.80
Производот е достапен

Достапност

Домашно милениче панталони може да се употребуваат, која е изградена-во нето џеб, така што може да се стави на подлоги или санитарни салфетки.Направени од високо-квалитетен памучен материјал, домашно милениче санитарни панталони се лесно да се мијат и се обновливи.9", Назад Должина : 24cm/9.Постојат четири големини, за да изберете од : s, m, l, xl.)Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Санитарни Панталони.Во исто време, тоа може ефикасно да се намали работното место предизвикани од страна на машки кучиња да се женски кучиња и да се спречи кучиња од мокрење и рафинирам во несоодветни места.Карактеристики : куче шорцеви се прилагодливи тока и добра breathability, така што е погодно да се носат и полетување, и ќе не ги прават да се чувствуваат заостанато, тоа е погодно за домашни миленици да се движат во исто време.Женски кучињата често се harassed од страна на машки кучиња во estrus, и кучиња мокрење и рафинирам во несоодветни места.Кучиња носи пет физиолошки панталони можат ефикасно да се намали вознемирување на машки кучиња да се женски кучиња и да се спречи кучиња од мокрење и рафинирам во несоодветни места.3", Назад Должина : 21cm/8.) Големина : XL, Биста : 56cm/22", Назад Должина : 30cm/11.Овие се проблеми кои често се чума зададе куче сопственици.згора на тоа, тоа е мека и санитарни, домашни миленици не се подложни на кожни болести.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката