• Новак
Vepagoo 66.3X68.3 Автомобил Шофершајбната Покрие со Страничниот Ретровизор Покритие за Снег Хокеј на Мраз, Шофершајбната и Wiper Заштитник Заштита од Лисја, прашина, Сонцето

Vepagoo 66.3X68.3 Автомобил Шофершајбната Покрие со Страничниот Ретровизор Покритие за Снег Хокеј на Мраз, Шофершајбната

DEN 551.76
Производот е достапен

Достапност

【ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ】Пред купување ве молиме мерка вашиот шофершајбната за да бидете сигурни дека сенка го опфаќа целиот шофершајбната.Големина на овој предмет е 66.3 во X(52.65 ВО+68.25 ВО), и имаме две дополнителни големини за да ги задоволат вашите потреби.Одговара на повеќето автомобили, камиони, комбиња, и ЏИП. 【Се ЗАШТИТИ ВАШИОТ ШОФЕРШАЈБНАТА】Уште се Бореше со отстранување на мразот од шофершајбната?Нема потреба да се остатоци од мраз ако имате Vepagoo покрие снег во зима.Во пролет и есен, шофершајбната покрие ќе го задржи борови иглички, остава, и птиците намалувањето од покривање на шофершајбната.Имајте на шофершајбната chean. 【ЛЕСНО ДА се СТАВИ НА И ОТСТРАНИ】се Стави на снег капак на шофершајбната.Чувајте ги куките на тркала и еластична лента на страничниот ретровизор.Рака кој има брз копчето преку кабина и ја затвора вратата. 【НАДГРАДБА ДИЗАЈН】снегот покрие страна имаат долга ремени, тоа ќе преку кабина како анти-кражба за вашиот шофершајбната.На рака дизајн нема да ја изгребат вашето возило и тоа е повеќе стабилен од снег се покриваат со магнет дизајни. 【САМОУВЕРЕНО КУПИ】Veapgoo застане зад вас страна.Обезбеди 12+1 месец гаранциска услуга.Ако наидат на проблеми, може да се јавите на Veapgoo тим во секое време, и ние ќе ви овозможат совршено решение во рок од 12 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката