• Новак
SCGHBK Триаголник Птица Гнездо, Топло, Меко Милениче Птица Топло Памук Гнездо Милениче Перница за Спиење Милениче Hammock Милениче Материјали

SCGHBK Триаголник Птица Гнездо, Топло, Меко Милениче Птица Топло Памук Гнездо Милениче Перница за Спиење Милениче

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

❤️Мека и Пријатна : Ова мека кадифен hammock дава вашиот убави птици топло и удобно колиба да се одморат, дебели кадифен ткаенина обезбедува добро место за домашни миленици. ❤️Билатерални Куки Дизајн : билатералните куки дизајн овозможува играчка да се одржи во место и можете да виси на кафез, на северниот пол или други места. ❤️Се држат Настрана Од Студот : Убаво и топло барака може да ги задржи вашите птици далеку од студ во зима. ❤️Применливи Прилики : Идеален за хрчаци, верверички и птици.Идеална за мали миленичиња, безбедно, удобно, топло и може да спие или да се игра. ❤️Задоволството на клиентите Служба : Ние нудиме професионални услуги на клиентите пред и по купувањето.Ако постои било квалитетот проблем со статуата на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Опис : се Направени од мека кадифен ткаенина, удобно за птици да се одморат.Со кука дизајн, може да бидат обесени лесно на птичји кафез.Во тесниот простор и мека hammock ткаенина, вашиот птица ќе се чувствуваат безбедно и топло.Specfications : Материјал : Кадифен Боја : Сива, Розова, Сина (Изборен) Пакетот Вклучува : 1 * Триаголен Птица Гнездо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката