• Новак
Океан Пацифик Мажите Памук Мешавина Графички Печати Pullover Качулка

Океан Пацифик Мажите Памук Мешавина Графички Печати Pullover Качулка

DEN 1343.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% Памук 45% Полиестер.Машина За Миење.Чисто и разноврсна, ова редовни-одговара долги ракави pullover качулка е направен со удобно 55% памук 45% Полиестер, Воздух авион предиво создава мазна, ниско-пилула Површината.Живеат твоите најдобри живот во Океан Пацифик во машка Маица и да уживате во лето начин на живот, а носи оваа забавна tee.Двојно игла крои; Торбичка џеб; Унисекс големината на Оваа Pullover Качулка доаѓа во многу бои како Црна, Maroon,, морнарица, Сива и другите со многу забава дизајни и модели за да одговара на тропски расположение во која се наоѓате.Машина за миење ладно; Собори сува ниска и доаѓа во сите различни големини како што се Х-Мали, Мали, Средни, Големи, X-Large, XX-Large и 3 X-Големи.Основни намали одговара долг ракав повлече overfor било повод, како што секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа и сл.Исто така, лесно се исти со фустан панталони, панталони, chinos, и фармерки, за еден неврзан дневен изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката