• Новак
Bolvek 3ft Говорникот Жица за да 6.35 mm 1/4 инчи TS Моно Машки Приклучок Адаптер за Полнач да Гола Жица Отворен Крај Аудио Кабел за Микрофон Јазик

Bolvek 3ft Говорникот Жица за да 6.35 mm 1/4 инчи TS Моно Машки Приклучок Адаптер за Полнач да Гола Жица Отворен

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Ова е говорник жица аудио кабел на 6.35 mm 1/4 инчи моно машки приклучок адаптер за полнач да гола жица отворен крај.На 6.35 mm машки за звучник жица може да се користи за да се спарите со банана приклучоци, лопата совети, или свиткана игла конектори за да го поврзете вашиот микрофон, звучници, засилувач, аудио видео приемник, A/V ресивер, стерео приемник, тјунер, домашно кино систем на опрема, итн.Оваа 6.35 mm машки за звучник жица аудио кабелот е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал.На 6.35 mm машки приклучок конектор доаѓа со црна цврста шприц процес, повеќе цврсти и издржливи, plug and play.Инсталации : црвениот жица е моно аудио жица; црна жица е заштитно јаже.Кабел должина : 3 ft.Пакет : 1 x 6.35 mm Т Аудио Кабел Звучник.BOLVEK 6.35 MM Т АУДИО КАБЕЛ Ова е говорник жица аудио кабел на 6.35 mm 1/4 инчи моно машки приклучок адаптер за полнач да гола жица отворен крај.Со оваа аудио кабелот, ќе може да ги поправи или DIY вашиот компатибилен аудио опрема лесно.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Оваа 6.35 mm машки за звучник кабел е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал.На 6.35 mm машки приклучок конектор доаѓа со црна цврста шприц процес, повеќе цврсти и издржливи, plug and play.ЖИЦА СПЕЦИФИКАЦИЈА Кабел тип : 6.35 mm 1/4 инчи TS аудио жица.Црвениот жица е моно аудио жица; црна жица е заштитно јаже.Кабел должина : 3 Метри.Вкупно : 1 buc 6.35 mm Т аудио кабелот во пакет.КОМПАТИБИЛНА ОПРЕМА На 6.35 mm аудио звучници кабел може да се користи за да се спарите со банана приклучоци, лопата совети, или свиткана игла конектори за да го поврзете вашиот микрофони, звучници, засилувач, аудио / видео примачи, A/V ресивер, стерео приемник, тјунер, домашно кино систем на опрема, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката