• Новак
Msrahves 3D Зелена Шума Водопад Вратата Мурали Детска Спална соба Дневна Соба Ѕид Налепници Уметност Постер Налепница самолепливи Вратата Позадина Стап и Кора DIY Винил

Msrahves 3D Зелена Шума Водопад Вратата Мурали Детска Спална соба Дневна Соба Ѕид Налепници Уметност Постер Налепница

DEN 864.72
Производот е достапен

Достапност

добар начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер, покажуваат вашиот добар вкус, совршено ги красат вашата соба. 【Живописни 3d Визуелен Ефект】печати уметност и модерен дизајн во око-фаќање на mural, направи вашиот дом повеќе убави.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. 【Професионална услуга】Ние сме производителот специјализирана во областа на вратата ѕид налепница фреска, со долгогодишно искуство во индустријата.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Нема дополнителни лепило е потребно.водоотпорен, трајни, отпорност на влага, притисок отпорни, лесен за чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката