• Новак
VONOYA Лични Steamer за Секојдневна Домашна Употреба и Патување, Преносни Сигурен Магла Уред за Возрасни и Деца со Отворот и 2 Маски, Лесна за Употреба

VONOYA Лични Steamer за Секојдневна Домашна Употреба и Патување, Преносни Сигурен Магла Уред за Возрасни и Деца

DEN 1199.76
Производот е достапен

Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Vonoya мал tabletop магла машина доаѓа со моќен компресор, на обновливи отворот, две маски, и пет филтри; неговата мала тежина од само 3 килограми и удобен се справи со направат совршена за семејството користите дома или патување.БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ : премиум сите бакар моторни создава моќни струење брзо да се пробие до течности во ред магла со 0.2 m L/min конверзија стапка и повеќе од 78% испорака на ефикасноста; 0.5-5 micron честички совршено навлезат длабоко во вашите бели дробови.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Plug овој пренослив уред во контактот, притиснете го копчето, и ќе се спремни да одат; лесно управувана од страна на мали деца и постари лица, исто така е бриз да се исчисти : само исплакнете уред со топла дестилирана вода и да се постават на компонентите на хартиена крпа за да ја исуши.НИСКО НИВО на БУЧАВА : тешки-должност воздушниот компресор обезбедува сигурен и траен настап, но го прави тоа на ниско ниво на бучава од помалку од 65 велика британија, дозволувајќи им на грижете се-слободна употреба на работа, во класата, или преку ноќ.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Цел денес знаејќи дека ќе уживате во задоволни и грижете се-слободен шопинг искуство; со својата силна 1 година гаранција и нашите вообичаени пријателски 24/7 услуги на клиентите, нашиот личен пареа уред ќе помогне да се грижи за вас и за вашето семејство, за годините што доаѓаат!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката