• Новак
KPMF K75403 Сјај Одмазда ЦРВЕНО 5ft x 60ft (300 квадратни/ft) Винил Автомобил Заврши Филмот

KPMF K75403 Сјај Одмазда ЦРВЕНО 5ft x 60ft (300 квадратни/ft) Винил Автомобил Заврши Филмот

DEN 13600.80
Производот е достапен

Достапност

Исклучителни димензионална стабилност и долгорочна издржливост погодна за внатрешна и надворешна употреба.Кога се загрева и поместуваат, тоа може да се примени за екстремни криви површини со малку трпение и работа.Висок квалитет на винил што се користи за облоги и се согласува да најпредизвикувачките контури и форми.Slideable, Repositionable Лепило со Воздух Ослободување.Премиум квалитет двојно фрлија винил филм специјално развиени за возило за завиткување со специјални ефекти за да се создаде око-фаќање на финиш.Супериорен квалитет, двојно го дадат ПВЦ филм кој нуди исклучителна димензионална стабилност и одличен долгорочна издржливост, одлична сечење и катира својства, погодни за апликации со отворен и затворен средини.Типични апликации вклучуваат вкупно возило маска, возило графика, знак и decal апликации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката