• Новак
MKJLSD Ѓубре Лименки,Пластични Вртлива Корпа, Пластични Правоаголна корпата за Ѓубре, Voor Badkamer, Keuken, Kantoor Aan Huis, Slaapzalen Еспресо Bruin/Розова

MKJLSD Ѓубре Лименки,Пластични Вртлива Корпа, Пластични Правоаголна корпата за Ѓубре, Voor Badkamer, Keuken, Kantoor

DEN 955.20
Производот е достапен

Достапност

▲Повеќекратна употреба : Добро се Вклопува во Бањи, Канцеларии,Кујна, Thebedroom,Дневна Соба,Студија,Активност Соба. ▲Трајни Лесно да се Чисти : Капакот Избегнува Непријатен Мирис.Лесно да се Чисти.Лесно да се Справи.Удобно да се Пополни Благодарение на еден Замав-Капак. ▲Погодно Aste Располагање : Лесен-За-Отворање на Замав Капак со Пријатно Чувство, Суптилни Дизајн со Спротивставени Капакот на Држачот. ▲Информација за производот : Големина 27 X 40 X 16.3 Cm,Бојата Пинк/Зелена/Блу/Браун 10 L. ▲Квалитет Материјал : Високо Квалитетен, Здрав Пластика (Пп), Можете Да Бидете Сигурни Дека Овој Премиум Производ Ќе Трае Вас и за Вашето Семејство, за Годините што Доаѓаат.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Спецификации : Име : Пластични Ѓубре Can Material : Материјал Pp Capacity : 10 LColor : Пинк/Зелена/Блу/Brown Dimension : 27 X 40 X 16.3 Cm Note : ве Молиме Не Користете Посочи или Остар Tools да се Отвори Пакетот и Далеку од Остар Зашилен Работа.Ние Се Рачно Мерење, Не Може да Биде Грешка на 1-3 Cm, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Ги Чисти Редовно со Сува Крпа за да се Задржи Сјајна.Бојата Може да Има Грешки Поради Светлина.Времето за испорака е Обично 15-25 Дена.Ако Не Сте го Добиле купениот Производ во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе се Обидеме Нашите да се Реши Тоа за Вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката